Bóg, Honor i Ojczyzna / God, Honour and Motherland

Pomoc z pasją dla Mateusza…

Pomoc z pasją dla Mateusza…

on Mar 6, 2017

Z wielkim honorem i zaszczytem pragniemy poinformować o niesamowitej akcji płynącej prosto z serca i jesteśmy dumni że możemy podzielić się taką wspaniałą informacją na stronie naszej fundacji !

Kilka tygodni temu informowaliśmy o akcji  zbiórki środków na leczenie i operację dla naszego podopiecznego chorego żołnierza Mateusza Bąka , na apel o zbiórce na leczenie dla Mateusza odpowiedziało wiele osób z całej Polski i w rezultacie udało się zebrać potrzebną kwotę, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni .

Jednakże kilka dni temu odezwała się do nas grupa wspaniałych młodych ludzi którzy również poruszeni  historią Mateusza pragnęli przyłączyć się do tej wspaniałej akcji, poniżej publikujemy list tej niezwykłej grupy ludzi z wielką pasją  a przedewszystkim ludzi  o wielkich sercach :

Jesteśmy z was dumni !

W dniu 2 marca 2017 roku w kameralnym gronie pasjonatów militariów i airsoftu z Białegostoku zorganizowaliśmy spontaniczną imprezę, której głównym motywem była chęć zbiórki pieniędzy dla chorego żołnierza ? Mateusza Bąka. Informacja o Mateuszu trafiła do nas z Internetu i nie mogliśmy pozostać bierni na cierpienie tych, którzy często z poświęceniem życia i zdrowia dbają o nasze bezpieczeństwo. Ponadto wśród członków naszego środowiska, a także w gronie naszych przyjaciół, znajomych czy rodzin są osoby, które tak jak Mateusz pełnią służbę dla kraju. To powody dla których postanowiliśmy, chociażby drobną zebraną sumą, wesprzeć Mateusza w walce z chorobą. Impreza miała charakter drużynowej i dynamicznej strzelanki CQB na zasadach i z użyciem replik ASG.
Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

 

Dziękujęmy wam za podjęte działanie w celu ratowania drugiego człowieka  !

Zarząd Fundacji Dziękuję Ci Za Służbę

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress